Reklama

Chcą korespondować

Aby nawiązać kontakt z osobami ogłaszającymi się w tej rubryce, należy napisać do nich list, zaznaczyć numer ogłoszenia, a redakcja przekaże go wskazanej osobie.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

4762. Grażyna

Mam 51 lat i mieszkam niedaleko Łodzi. Chciałabym poznać osoby starsze, samotne, z którymi mogłabym się zaprzyjaźnić, w razie potrzeby pomóc. Wiem, co to znaczy samotność, zwłaszcza w święta. Mam męża i córkę, ale na tym koniec. Zawsze przyjemniej i milej byłoby w większym gronie. Kontakty z innymi ludźmi potrafią człowieka dowartościować moralnie i duchowo.

4763. Czytelniczka z Wielkopolski

Mam 59 lat, jestem samotną wdową, mieszkam na wsi. Kocham podróże, kwiaty, taniec i modlitwę różańcową. Jestem wesoła i zgodna, ale samej jest mi ciężko i przykro. Bardzo lubię pisać listy. Dzielenie się swoimi przeżyciami to wielka radość. Pragnę nawiązać kontakt z uczciwymi osobami o dobrym sercu, z całej Polski i z zagranicy.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

4764. Czytelniczka z Małopolski

Mam 42 lata i wykształcenie zawodowe, jestem panną. Pracuję na gospodarstwie rolnym. Lubię przyrodę, zwierzęta, słucham Radia Maryja. Jestem praktykującą katoliczką. Chcę nawiązać kontakt z osobami samotnymi, może tą drogą spotkam bratnią duszę.

4765. Czytelniczka z Nowego Sącza

Jestem panną, praktykującą katoliczką. Mam 49 lat, wykształcenie wyższe. Lubię przyrodę, zwierzęta, podróże. Cenię uczciwość, a nade wszystko wartości religijne. Szukam przyjaciół katolików, a może poznam tego jedynego…

4766. Samotny

Mam 46 lat, jestem kawalerem, inwalidą II grupy, jestem samodzielny. Mieszkam na wsi w centrum Polski. Często czuję się osamotniony, podtrzymuje mnie tylko chodzenie do kościoła i czytanie pism katolickich. Moje zainteresowania są wszechstronne, ale najbardziej lubię przyrodę i zwierzęta. Szukam przyjaźni, a może i czegoś więcej.

2010-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Prokurator Witkowski: trzeba wznowić proces toruński w sprawie śmierci ks. Popiełuszki [część IV]

2026-01-21 12:00

[ TEMATY ]

Milena Kindziuk

bł. ks. Jerzy Popiełuszko

Muzeum ks. Jerzego Popiełuszki/40rocznica.popieluszko.net.pl

Z prokuratorem Andrzejem Witkowskim o wynikach sekcji zwłok w interpretacji biegłych profesorów medycyny sądowej, rozmawia Milena Kindziuk (część IV).

Znane są wyniki sekcji zwłok ks. Popiełuszki przeprowadzonej w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku pod kierunkiem prof. Marii Byrdy i dr. Tadeusza Jóźwika. Biegli ci 31 października 1984 r. sporządzili ,,Protokół oględzin zewnętrznych i wewnętrznych zwłok Jerzego Popiełuszki” wydając zarazem „Opinię tymczasową” ale potem, już w trakcie śledztwa i procesu toruńskiego pojawiły się kolejne opinie, a nawet sprostowania do tych wcześniej wydanych. Jak to należy rozumieć? Która wersja jest w pełni poprawna?
CZYTAJ DALEJ

Wrocław zaśpiewał kolędy

2026-01-20 20:59

Marcin Cyfert

Koncert kolęd w kościele św. Maksymiliana M. Kolbego we Wrocławiu

Koncert kolęd w kościele św. Maksymiliana M. Kolbego we Wrocławiu

Koncert "Wrocław Śpiewa Kolędy" odbył się w parafii św. Maksymiliana M. Kolbego na Gądowie. Wystąpili profesjonalni muzycy związani z parafią i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 118 we Wrocławiu.

Zaprezentowane zostały autorskie aranżacje znanych utworów, zaś do wspólnego śpiewania kolęd zaproszono wszystkich uczestników spotkania. Wybrzmiały m.in.: Cicha noc, Wśród nocnej ciszy, Przybieżeli do Betlejem i wiele innych kolęd i pastorałek.
CZYTAJ DALEJ

Davos/ Biały Dom: prezydent Donald Trump spotkał się z prezydentem RP Karolem Nawrockim

2026-01-21 17:58

[ TEMATY ]

Donald Trump

Karol Nawrocki

Mikołaj Bujak KPRP

Prezydent USA Donald Trump wziął udział w spotkaniu z prezydentem RP Karolem Nawrockim w Davos - poinformowała rzeczniczka Białego Domu Karoline Leavitt.

Jak podali amerykańscy dziennikarze towarzyszący prezydentowi Trumpowi w ramach tzw. poolu, spotkanie z Nawrockim odbyło się bez udziału mediów.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję