Reklama

Rozmaitości

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Nowoczesna i kropka

W takim przypadku można mówić, że jest to już licencja na wpadki. .Nowoczesna przygotowała uchwałę sejmową. Odnoszono się w niej do szczytu UE na Malcie, który w rzeczywistości miał się odbyć w Brukseli. Wiemy, że Państwo nic z tego nie rozumieją. My też jesteśmy w kropce.

Duuuża literówka

Jedna z posłanek .Nowoczesnej tłumaczyła, że była to zwykła literówka. Sprawdziliśmy w Googlach. Miała ok. 2500 km.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Zagwozdka

8 marca, w Dzień Kobiet, do „jednej z zaprzyjaźnionych stacji”, jak mawiał niedawno jeden z mentorów dzisiejszej opozycji, zaproszono zdeklarowanego homoseksualistę Roberta Biedronia. W pewnym momencie powiedział on, chcąc się pewnie przypodobać kobietom, że są mu niezbędne. No i mamy zagwozdkę. Czyżby to był „coming aut”, tylko w drugą stronę?

Trauma

Sławomir Nowak, niegdyś cudowne dziecko PO, później budowniczy autostrad, importer Pendolino i miłośnik szwajcarskich wyrobów, znaczy zegarków, nie czekolady, trafił niedawno na Ukrainę, bo w Polsce nie było roboty dla ludzi z jego wykształceniem. Podążył tam za sławą, która go wyprzedziła – warto zauważyć, co wielce znaczące – na wschód. No więc ukraińscy pismacy zarzucają mu, że za mało czasu spędza w pracy. Znamy powód. Po aferze z czasomierzem Nowak ma po prostu traumę i na samo wspomnienie czasu się wzdryga.

2017-03-15 09:27

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Ks. Adam Podbiera w ciężkim stanie trafił do szpitala. Prośba o modlitwę

2026-05-25 17:52

[ TEMATY ]

modlitwa

kapłan

Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Krakowskiej/facebook.com

Ks. Adam Podbiera, proboszcz parafii św. Józefa w Nowej Hucie, trafił w ciężkim stanie do szpitala. Duchowny od lat związany jest z krakowskim środowiskiem pielgrzymkowym i duszpasterskim.

Parafia św. Józefa w Nowej Hucie prosi wiernych o modlitwę w intencji swojego proboszcza, ks. Adama Podbiery. Znany krakowski duszpasterz i rekolekcjonista w ciężkim stanie trafił do szpitala.
CZYTAJ DALEJ

Sejm uchwalił ustawy dot. statusu osoby najbliższej w związku i umowy o wspólnym pożyciu. Prezydent: nie podpisze

2026-05-29 16:15

[ TEMATY ]

sejm

Adobe Stock

W piątek Sejm uchwalił ustawy dot. statusu osoby najbliższej w związku i umowy o wspólnym pożyciu. Do decyzji parlamentarzystów odniósł się prezydent Karol Nawrocki, który zapowiedział, nie podpisze żadnego prawa, które będzie stanowiło alternatywę dla małżeństwa.

Rządowa propozycja przeszła przez izbę niższą parlamentu jako pierwsza w historii regulacja pozwalająca na formalizację związków jednopłciowych w Polsce.
CZYTAJ DALEJ

Lublin. Święcenia kapłańskie

2026-05-30 16:07

Paweł Wysoki

W sobotę, 30 maja, w archikatedrze lubelskiej 5 diakonów Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie z rąk abp. Stanisława Budzika przyjęło święcenia prezbiteratu.

– Uroczystość święceń kapłańskich jest jednym z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku liturgicznego. W tym dniu widać, ile wiary jest w ludzie Bożym, ile jest we wspólnocie Kościoła odwagi i nadziei, która młodym ludziom może dać siłę i radość z poświęcenia się Panu – powiedział metropolita. Do Andrzeja, Michała, Karola, Mateusza i Rafała skierował Chrystusowe słowa: „Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i aby owoc wasz trwał” (J 15,16).
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję